flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

На жаль, цього тижня підтверджено третій випадок захворювання на COVID-19

22 жовтня 2020, 17:15

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня Івано-Франківськ віднесено до червоної зони.

Івано-Франківський апеляційний суд продовжує працювати за звичним графіком, адже ні в умовах пандемії, ні воєнного чи надзвичайного стану робота суду не може бути припинена.

Від початку карантину в Івано-Франківському апеляційному суді розпорядженням голови суду про профілактичні заходи щодо боротьби з поширенням COVID-19 запроваджено ряд заходів спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції.

У суді дотримуються всіх карантинних вимог та регулярно проводять дезінфекцію приміщень.

На жаль, вчора ще у одного працівника суду підтверджено захворювання на COVID-19, це  третій випадок цього тижня.

На сьогодні хворіє шестеро працівників апеляційного суду.

Просимо відвідувачів суду дотримуватись карантинних обмежень, відвідувати суд тільки у разі нагальної потреби та залишати документи для подачі в канцелярію суду в спеціальній скриньці, яка розташована при вході в приміщення суду.

Для того, щоб уникнути затягування судових розглядів кримінальних проваджень,  з метою запобігання захворювання на COVID-19 звертаємо увагу учасників на можливість заявити клопотання про здійснення провадження за їх відсутності відповідно до ст. 406 КПК України. У цьому випадку суд апеляційної інстанції має право ухвалити судове рішення за результатами письмового провадження.