flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Додаток

до наказу голови Івано-Франківського

апеляційного суду від 19.07.2022 №33-од

 

Порядок дій працівників суду, учасників справ та відвідувачів суду, які перебувають у будівлі суду під час повітряної тривоги

 

  1. Оповіщення працівників суду та відвідувачів про сигнал «повітряної тривоги» здійснюється шляхом  голосового повідомлення через систему оповіщення  суду. Для контролю за часом тривоги рекомендовано встановити відповідний застосунок, під’єднатись до спеціальних каналів в месенджерах тощо.
  2. Під час повітряної тривоги судові засідання перериваються або переносяться на інший зручний час, відвідування суду та проведення прийому громадян заборонено.
  3. Суддям після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіку призначених судових засідань, вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання.
  4. Особа, відповідальна за організацію відеоконференцзв’язку у справах, які розглядаються іншими судами, надсилає в суди з якими заплановано зв’язок, повідомлення про оголошення «повітряної тривоги» та неможливість організації зв’язку до її закінчення.
  5. Працівникам суду при оголошенні тривоги в момент перебування на робочому місці необхідно негайно перейти в укриття, що за адресами: м.Івано-Франківськ, вул. Привокзальна, 1 або вул.Привокзальна, 11.

Підвальне приміщення суду не відповідає вимогам до «найпростішого укриття», проте може бути використано для тимчасового укриття людей.Керівникам структурних підрозділів проконтролювати дії своїх підлеглих.

  1. У випадку, якщо повітряна тривога триває перед виходом на роботу, працівники мають залишатись у найближчому укритті, прямувати на роботу тільки після завершення тривоги.

Перебуваючи в укритті, бажано мати з собою мінімальний запас води, особисті документи, кишеньковий ліхтар.