flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Зустріч з судовими волонтерами

27 листопада 2023, 16:53

В понеділок 27 листопада, в Івано-Франківському апеляційному суді спільно з Івано-Франківським міським судом відбулась зустріч із судовими волонтерами - студентами-правниками Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Зустріч відбулась в рамках реалізації проекту "Служба волонтерів у судах" за менторської підтримки експертів Проекту EU Право-Justice у новій фазі Ініціативи "Модельні суди".

Майбутні юристи спілкувались із головами Івано-Франківського апеляційного та Івано-Франківського міського судів - Богданом Гриновецьким та Наталією Деркач.

Під час зустрічі голови судів тривалий час відповідали на запитання студентів, які розпитували про роботу судів та цікавились потенційним працевлаштуванням. Судді ж, у свою чергу, розповідали про можливості та набуття досвіду для тих майбутніх юристів, які в подальшому вирішать працювати в суді.

На зустрічі також були присутні керівниця апарату Івано-Франківського апеляційного суду Оксана Розвадовська та керівник апарату Івано-Франківського міського суду Володимир Оліяр.

Оксана Розвадовська зазначила, що судові волонтери вже більше місяця працюють в судах. Реалізація ініціативи "Служба волонтерів у судах" створює атмосферу клієнтоорієнтованого суду, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у суді, а для вразливих груп населення – полегшує їх доступ до правосуддя.  

«Ви, як судові волонтери, пройшли "бойове хрещення".  В цій залі знаходяться  дійсно мотивовані і зацікавлені люди, тож ми вас вітаємо і урочисто вручаємо футболки та беджі " Твоя допомога у суді" від Проекту EU Project Pravo-Justice», - завершила своє звернення до студентів керівниця апарату.