flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Семінар з особовим складом слідчих підрозділів ГУНП в Івано-Франківській області

08 червня 2018, 16:06

08 червня 2018 року в головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківської області відбулось семінарське заняття з особовим складом слідчих підрозділів ГУНП в Івано-Франківській області на якому обговорювались актуальні питання досудового розслідування.

В заході взяли участь слідчі судді судів Івано-Франківської області, представники прокуратури, Івано-Франківського відділення Київського науково-дослідного інституту судової експертизи, Івано-Франківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС та Управління оперативно-технічних заходів.

Голова Апеляційного суду Івано-Франківської області, як слідчий суддя доповів присутнім проблемні питання, які виникають під час звернення слідчих до суду з клопотаннями про отримання дозволу на проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Знання, отримані особовим складом слідчих підрозділів ГУНП в Івано-Франківській області на семінарському занятті, забезпечать ефективне оперативне проведення досудове розслідування кримінальних проваджень.