Задати питання
flag Судова влада України

V міжнародна науково-практична конференція «Судове адміністрування як складова реформи правосуддя»

01 грудня 2017, 10:35

1 грудня 2017 року голова Апеляційного суду Івано-Франківської області  Богдан Гриновецький бере участь у V міжнародній науково-практичній конференції «Судове адміністрування як складова реформи правосуддя».

Конференцію організували Державна судова адміністрація України спільно з Національною школою суддів України за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», українсько-канадського проекту «Підтримка судової реформи в Україні», проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні».

В роботі конференції беруть участь очільники органів й установ системи правосуддя України та іноземних держав, представники Верховної ради України, Адміністрації Президента України, українські та міжнародні експерти, судді та представники міжнародних організацій.

Учасники заходу обміняються думками та досвідом у напрямку вдосконалення судового адміністрування в Україні з урахуванням кращих міжнародних практик, обговорять плани модернізації роботи суду та сучасні тенденції у судовому адмініструванні.