flag Судова влада України

Судді у відставці, які працювали у апеляційному суді

27 вересня 2017, 15:52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Волошин Євгеній Йосифович

Суддя Івано-Франківського обласного суду з 30 вересня 1971 року по квітень 1997 року


 

  

 Рудий Ярослав Миколайович

 Суддя Івано-Франківського обласного суду з квітня 1993 року по червень 2001 року


 

   Лесів Ольга Василівна

 У серпні 1982 року обрана суддею Івано-Франківського обласного суду. 

З 08 квітня 1996 року виконувала обов’язки заступника голови обласного суду, голови колегії в цивільних справах.  

У 1997 році обрана на посаду судді безстроково. 

Суддя апеляційного суду у відставці з червня 2001 року.


  

  Максимчин Дмитро Андрійович

18 березня 1999 року обраний суддею Івано-Франківського обласного суду безстроково.

Суддя апеляційного суду у відставці з липня 2003 року.


 

  Бегін Тамара Федорівна

 З липня 1981 року працювала суддею Івано-Франківського обласного суду.

 У червні 1997 року обрана суддею цього ж суду безстроково. 

Суддя апеляційного суду відставці з листопада 2005 року.


 

   Савчук Олексій Васильович

 З 21 грудня 1979 року - суддя обласного суду.

 З липня 1981 року по листопад 2003 року - заступник голови обласного суду в кримінальних справах.

 Заступник голови обласного суду у відставці з 25 листопада 2003 року.

 Заслужений юрист України


 

  Бідочко Наталя Петрівна

 Суддя апеляційного суду з 23 листопада 1993 року по жовтень2010 року.


   

Шайда Семен Миколайович

 У жовтні 1998 року обраний суддею Івано-Франківського обласного суду.

 З 01 жовтня 2009 заступник голови судової палати у кримінальних справах.

 Суддя апеляційного суду у відставці з 15 квітня 2010 року.


 

   Ладика Ярослав Іванович

 Суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області з 20 серпня 2002 року.

 Заступник голови судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Івано-Франківської області з 11 травня 2010 року.

 Суддя апеляційного суду у відставці з 28 грудня 2010 року.


   Флісак Роман Йосипович

 06.07.1982-27.01.2015 суддя апеляційного суду

 22.09.2010-11.04.2014 секретар судової палати у кримінальних справах


 

   Шалаута Галина Іванівна

 08.12.2011 - 21.01.2015 суддя апеляційного суду


 

   Шишко Анатолій Іванович

 18.01.1985-11.08.2015 суддя апеляційного суду

 05.06.2007-12.10.2007 в.о. заступника голови апеляційного суду – голови судової палати у цивільних справах


 

   Вакарук Віра Михайлівна

 18.11.1993-16.09.2016 суддя апеляційного суду

12.07.2004-03.01.2007 заступник голови судової палати у цивільних справах

 22.09.2010-11.04.2014 секретар судової палати у цивільних справах

 25.04.2014-16.09.2016 заступник голови апеляційного суду


   Кавацюк Микола Федорович

 15.02.2011-19.09.2016 суддя апеляційного суду


 

    Кривобокова Наталія Михайлівна

 10.01.1994-16.09.2016 суддя апеляційного суду


    Меленко Оксана Євгеніївна

 15.01.2002-16.09.2016 суддя апеляційного суду


   Ткачук Ніна Володимирівна

 06.01.1994-21.09.2016 суддя апеляційного суду


    Вилка Степан Степанович

 19.07.2011-15.12.2016 суддя апеляційного суду


   Іванів Ольга Йосипівна 

 01.12.1998-15.12.2016 суддя апеляційного суду

 05.05.2014-15.12.2016 секретар судової палати з розгляду кримінальних справ


 

    Соколовський Валерій Михайлович

 21.12.2005-15.12.2016 суддя апеляційного суду


    Стефурак Євген Миколайович

 06.12.2012-15.12.2016 суддя апеляційного суду


    Томенчук Богдан Миколайович

 15.01.2002-15.12.2016 суддя апеляційного суду


  Фіцак Тарас Дмитрович

 12.04.2011-15.12.2016 суддя апеляційного суду


  Хруняк Євген Васильович

31.01.1994-15.12.2016 суддя апеляційного суду


    Попович Степан Степанович

 19.01.2011-21.07.2016 суддя апеляційного суду


   Ковалюк Ярослав Юрійович

 14.02.2012-23.12.2016 суддя апеляційного суду


 

   Беркій Оксана Юліанівна

 25.05.2005-19.07.2017 суддя апеляційного суду


 

   Дячук Василь Миколайович

 04.01.1994 - 13.07. 2004 суддя обласного суду

 14.07.2004 - 11.04. 2014 заступник голови  апеляційного суду

 12.04.2014 - 09.08. 2017 суддя апеляційного суду


Проскурніцький Петро Іванович

 02.06.1993 – 16.03.1994 суддя Івано-Франківського обласного суду

17.12.1998 – 01.09.2017 суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області

05.07.1999 – 01.06.2007 заступник голови Апеляційного суду Івано-Франківської області

05.05.2014 – 25.04.2017 суддя-секретар судової палати з розгляду цивільних справу


 

Горблянський Ярослав Дмитрович

 30.11.2004 – 13.09.2017 суддя Aпеляційного суду Івано-Франківськоі області


Васильковський Володимир Методійович

 20.01.2011 – 19.09.2017 суддя Aпеляційного суду Івано-Франківськоі області